hamburger icon
close menu icon

WYROBY STALOWE

Realizujemy prace związane z montażem oraz wykonywaniem konstrukcji stalowych takich jak: bramy, balustrady, ogrodzenia, zadaszenia schodów tarasów itp. Realizujemy również zamówienia na podstawie indywidualnych projektów. Wykonujemy konstrukcje malowane oraz cynkowane.

W naszej ofercie znajduje się również oczyszczanie konstrukcji stalowych za pomocą piaskowania lub sodowania.

Poniżej przykładowe realizacje.

Główną dziedziną mojej firmy są remonty elewacji budynków. Przy ich wykonywaniu używamy podnośników koszowych o zróżnicowanych parametrach dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia w większości przypadków bez użycia rusztowań!!! Taki sposób wykonywania remontu znacznie skraca czas oraz redukuje koszty inwestycji.

czynne od poniedziałku do piątku:
8:00 - 16:00

Oferuję wynajem podnośników do zadań specjalnych. W swojej ofercie posiadam podnośniki koszowe o zasięgu od 12-27m i parametrach, którymi nie może pochwalić się konkurencja (udzwig w koszu od 200 do 1000kg) samjezdne, przejezdne oraz o napędzie gąsiennicowym. Zapraszam do zakładki wynajem podnośników.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda